Drzwi

PERSECTO to marka drzwi wewnętrznych, które doskonale sprawdzą się w każdym domu, mieszkaniu i firmie. Dzięki innowacyjnej technologii i doświadczeniu wiodących producentów nasze drzwi mają wysoką jakość. Produkty PERSECTO stanowią połączenie trwałości i uniwersalności.

Bogate wzornictwo

Drzwi stanowią integralną część każdego domu, ponieważ oddzielają domowe ognisko od chaosu codziennego życia. PERSECTO zainspiruje Cię różnorodnością wzornictwa. Odkryjemy przed Tobą drzwi, które zachwycą najbardziej indywidualne gusta. 

Nasza oferta obejmuje klasyczne modele w różnych odsłonach: drzwi wewnętrzne, łazienkowe, z przeszkleniami lub pełne. Przygotowaliśmy szeroką ofertę modeli drzwi dostępnych w różnych kolorach i o różnych szerokościach, co pozwoli na wybór odpowiedniego produktu, dopasowanego do wnętrza.

Doświadczenie producentów

Nasi konsultanci dokładają starań, aby produkty, spełniały Twoje oczekiwania. Atuty sprzedaży to zarówno dostępność produktów od ręki, jak i dbałość o zadowolenie na każdym etapie zakupu. Oferujemy pomoc i doradztwo w kwestiach związanych z doborem odpowiednich produktów.

DOLOMIT

Nasza baza punktów handlowych stale się powiększa.
Zobacz czy w Twojej miejscowości są już dostępne panele i drzwi naszej marki.