Listwy przypodłogowe

O estetyce podłogi decydują nie tylko panele, ale także akcesoria wykończeniowe. Wśród nich najważniejsze są listwy przypodłogowe. Ich podstawową rolą jest maskowanie niedoskonałości montażowych i przerw dylatacyjnych. Ponadto listwy stanowią efektowne zwieńczenie podłogi, podkreślają jej piękno i chronią ściany przed zabrudzeniem. Prezentujemy listwy przypodłogowe Persecto – najlepszy wybór dla Twojej nowej podłogi.

Listwy przypodłogowe idealnie dobrane do koloru paneli

Kluczem do wyboru listew, jest przede wszystkim ich korelacja kolorystyczna z panelami. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest stosowanie listew dopasowanych kolorystycznie do podłogi. Można jednak zdecydować się na odważniejszy design i postawić na kontrast, np. jasne listwy przypodłogowe do ciemnych paneli. Wszystko tak naprawdę zależy od efektu stylistycznego, jaki chcesz osiągnąć.

Łatwy montaż

Listwy muszą ściśle przylegać do ściany i podłogi, ponieważ zapobiega to gromadzeniu się kurzu w szczelinach. Listwy Persecto montowane są z użyciem kleju montażowego lub na klamry. Nie jest to trudne, ale wymaga precyzji, szczególnie na etapie docinania elementów. Niezwykle ważne są także łączniki i narożniki, maskujące miejsca miejsca cięcia i składania.

Listwy dopasowane do stylistyki wnętrza

Listwy przypodłogowe Persecto to listwy MDF w aż 18 wzorach i wersjach kolorystycznych, stanowiących doskonałe uzupełnienie dla wszystkich kolekcji podłóg tej marki. Dzięki szerokiemu wyborowi opcji stylistycznych, możesz doskonale dopasować listwy do charakteru pomieszczenia. Bez względu na to, czy cenisz sobie nowoczesny, klasyczny, minimalistyczny czy ekskluzywny design. W ofercie Persecto znajdują się także dodatkowe akcesoria, jak listwy progowe, klamry montażowe oraz narożniki do łączenia fragmentów listew. Dzięki temu możesz wykończyć podłogi w swoim mieszkaniu czy domu z dbałością o najmniejsze detale i z gwarancją, że wszystko idealnie do siebie pasuje.

Listwy przypodłogowe Persecto

Nasza baza punktów handlowych stale się powiększa.
Zobacz czy w Twojej miejscowości są już dostępne panele i drzwi naszej marki.