Persecto jako marka miała swój debiut na początku bieżącego roku, jednakże plan jej utworzenia był w naszych głowach już wcześniej. Udało się go wprowadzić w życie w 2015. W ten sposób na wiosnę dotarliśmy z gamą naszych produktów do sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Doświadczenie wielu Naszych specjalistów, zarówno w stolarce drzwiowej jak i podłogowej, które zdobywali w trakcie wielu lat handlu, postanowiliśmy wykorzystać w celu produkcji i promocji całkowicie nowego produktu – PERSECTO. Produktu który został skrojony specjalnie dla Państwa.

PER – (włoski) – dla kogoś, dla Ciebie

SECTO – (łacina) – słowo początkowo oznaczało grupę osób dzielących wspólne zasady postępowania, tę samą doktrynę filozoficzną, obranie drogi którą się będzie podążało.

Podążamy za trendami, wybieramy najlepsze, sprawdzamy, analizujemy, rysujemy, projektujemy tworzymy – wszystko po to żeby zebrać najpiękniejsze modele drzwi i podłóg, a następnie umożliwić Państwu ich zakup. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze drzwi i podłogi zaspokajały najbardziej wyrafinowane gusta klientów.Miasto

Nasza baza punktów handlowych stale się powiększa.
Zobacz czy w Twojej miejscowości są już dostępne panele i drzwi naszej marki.